אבקת-כורכום-300x294

כורכום סיבות טובות להכניס אותו לצריכה היומית + שובר הנחה מיוחד לפסח

כולנו מכירים את  הקארי – התבלין ההודי הפיקנטי, המורכב משורש הכורכום שנותן לאוכל את צבעו הצהוב-כתום.

מלבד הטעם המיוחד שלו, לכורכום סגולות רפואיות שתועדו לאורך יותר מ-2,000 שנה בכתבים רפואיים בהודו (ברפואה האיורוודית), סין, טיבט ובמזרח התיכון.

במקביל, הכורכום מככב גם ברפואה הקונבציונאלית עם למעלה מ-2,500 מחקרים קליניים שעמדו על סגולותיו הרפואיות של החומר הפעיל שבו – הכורכומין (Curcumin).

רוטס-י=סמיילי-פייסבוק

הינה שבעה יתרונות בריאותיים של התבלין הנהדר הזה

בהתבסס על תוצאות מחקרים רבים שנעשו על החומר הפעיל

 1. אנטי דלקתי – בשל תכולת נוגדי החמצון הגבוהה שבו, נמצא שהכורכום יעיל ביותר במחלות דלקתיות, בדגש על דלקות מפרקים ודלקות במערכת העיכול.

 2. אנטי סרטני – הכורכומין מסייע במניעה ובטיפול של סוגי סרטן שונים, כגון: סרטן הערמונית, השד, העור והמעי הגס.

 3. מסייע במניעת מחלות לב וכלי דם באמצעות הורדת הכולסטרול הרע, עיכוב יצירת הומוציסטאין ומניעת התפתחות רובד טרשתי בכלי הדם.

 4. עיכוב והאטה של מחלת האלצהיימר – כורכום יכול להאט ולעכב את התפתחות המחלה ע”י הסרת הצטברות פלאק ושיפור זרימת החמצן למוח.

 5. חיזוק המערכת החיסונית –צריכה שוטפת של כורכום מסייעת בחיזוק המערכת החיסונית, וזאת בזכות תכולת הוויטמינים ונוגדי החמצון הגבוהה שבו (כוללת בין היתר B6, כולין, ניאצין (B3), ריבופלאבין (B2), ויטמין C).

 6. מסייע בעיכול ובהרזיה – הכורכומין יעיל בשיפור תפקודה של מערכת העיכול כמו גם טיפול בבעיות עיכול שונות והמרצת מיצי המרה – דבר שמסייע בשריפת שומנים.

 7. ניקוי הגוף – הכורכום מגביר את ייצורם של אנזימי הכבד, דבר שמסייע בניקוי רעלים וניקוי הדם

עקב תכולתו המזערית של כורכומין בשורש הכורכום (3-5%), זמינותו לגוף נמוכה ומחייבת צריכת מינונים גבוהים ממנו – דבר שקשה להשיג באמצעות תיבול בלבד.

לכן מומלץ לצרוך תוסף תזונה המכיל כמויות גבוהות של כורכומין פעיל ואיכותי, בשילוב עם פלפל שחור שמעצים את ספיגתו, הוא הפתרון המועדף לצריכה יומית שוטפת ומספקת של התבלין.

 23292022-Tumeric-powder-and-herbal-medicine-products--Stock-Photo-tumeric-turmeric (1)

 

ומה חשוב שתבדקו כאשר אתם באים לרכוש את הכורכומין שלכם ?

 1. סוג הכורכומין (החומר הפעיל) לדוגמא כורכומין מסוג C3 הינו הנחקר ביותר בעולם והוכח שמסייע בעשרות מחקרים שנעשו בארץ ובחו”ל .

 2. רמת הכשרות בד”צ העדה החרדית או כשרות רגילה

 3. כמות החומר הפעיל בכמוסה

 4. כמות הכמוסות לעומת מחיר הרכישה

להדפסת שובר הנחה- ב-100 ש”ח בלבד במקום 139 ש”ח

שובר1

לחצו כאן להורדת השובר הנחה!

רשימת חנויות- לבחירתכם- בסביבה שלכם.