כלורלה

אודות המוצר כלורלה היא תוסף תזונה עשיר בחומרים מזינים ויעילותה בהגנה על הגוף מפני מחלות ונזקי הגיל, הופכת אותו לחיוני והכרחי. מחקרים מוכיחים כי הכלורלה יעילה בטיפול ברמות גבוהות של כולסטרול, לחץ דם גבוה, עייפות כרונית, דלקות פרקים, חיזוק מערכת החיסון ועוד. עוד נמצא כי בין סגולות הכלורלה היכולת לנקות ולטהר את הדם מנזקים, מרעלנים ומרעלים, מה שהופך אותה לאחד מתוספי התזונה היעילים לבריאות הגוף. כלורלה היא אצת מים מתוקים שקיימת כבר למעלה מ – 2.5 מיליארד שנים והיא נחשבת לאחד ממיני המזונות האיכותיים ביותר על פני כדור הארץ. ממש כמו שמה, כלורלה מכילה כמות גדולה של כלורופיל ועל כן נטילת כמוסות של כלורלה כתוסף תזונה, יעילות בניקוי הגוף מרעלים שונים. הכלורלה עשירה בסיבים תזונתיים אשר להם היכולת לספח אליהם מתכות או חומרים אשר ידועים כלא מועילים לתפקודו התקין של הגוף וכך להשאיר את מערכות הגוף חפות מרעלים. כלורלה יעילה לגוף מסיבות רבות ומגוונות היות והתזונה המאופיינת עם העולם המערבי כוללת לא פעם מזונות מעובדים וכן משקאות ממותקים, התוצאה היא כי רמת החומציות בגוף גבוהה מגדר הרגיל. המרכיבים הפעילים בכלורלה בעלי תכונות נוגדות חמצון חזקות ולכן הוספתה לתפריט היומיומי, עוזרת ביצירת איזון בגוף, בכל הנוגע לרמת החומציות. לנוכחות של כלורלה בתזונה ישנו תפקיד חשוב ומשמעותי מהרבה מובנים, שימוש קבוע בכלורלה יסייע לפעילותו התקינה של הגוף ומערכותיו השונות – הן מבחינה פנימית והן מהבחינה החיצונית.

1-2 כמוסות ביום עם הארוחה

מכיל 120 כמוסות

רכיבים: 500 מ”ג כלורלה

כלורופיל – הכלורלה מכילה כלורופיל בכמות רבה – ומכאן נגזר שמה. למעשה היא אף מכילה את כמות הכלורופיל הגבוהה ביותר בהשוואה לאצות או לצמחים כך שיעילותה בניקוי הדם והכבד וכן בסיוע להובלת החמצן בדם היא גבוהה.

אבץ – בעל חשיבות רבה בהפעלת אנזימים בגוף והוא נחשב למינרל חיוני.

אומגה שלוש – אחת מתתי קבוצות של חומצות שומן רב בלתי רוויות ולה השפעות בריאותיות חיוביות על הגוף. תרומתה בהפחתת הסיכון למחלות לב, לסרטן, מקלה על דלקות מפרקים ועוד.

ברזל – הברזל אחראי לקשירת החמצן בגוף, להובלתו אל התאים וליצירת כדוריות דם אדומות.

ויטמינים – הכלורלה עשירה בוויטמינים מסוגים שונים ביניהם וויטמין B12, וויטמין E אשר יחד עוזרים להאטת תהליכי הזדקנות, מרכיבים חיוניים בתאי הגוף, יעילים לחידוש העור, מגנים על הריאות, תורמים למערכת העצבים ומספקים לגוף חמצן.

מגנזיום – מינרל חשוב לתפקודו התקני של הגוף הוא משתתף בתהליכים עצביים, שולח אותות למערכת העצבים ומווסת את רמות הסוכר, לחץ הדם והכולסטרול בגוף.

חומצות אמינו – חומצות אמינו חיוניות לגוף ותורמות לבניית ופירוק חלבונים.