סל הקניות

קנייה מאובטחת

וואטסאפ

משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 299₪

תקנון rootspa המלא מכיל את כל תנאי השימוש באתר לצורך הנוחות, ריכזנו עבורך את תנאי מדיניות הספציפיים הכרוכים בביצוע עסקה. אנו מדגישים את החשיבות שבקריאת התקנון המלא שכן שימוש באתר מהווה הסכמה מלאה לתנאים המפורטים בו. לתקנון

מדיניות הזמנות שינויים ביטולים והחזרות

בביצוע הזמנת מוצרים מבין המוצרים המוצגים באתר לרכישה, הינך מתקשר בעסקת מכר מול אתר בטבעיות. במסגרת עסקה הדדית זו, בעוד אתה מתחייב לספק פרטים מדויקים ולשלם את הסכום המוצג, אנו מחויבים לשלוח לך את המוצרים בהתאם למדיניות המשלוחים ומדיניות הביטול להלן, כמו כן אנו מתחייבים לשלוח לך מסמך גילוי מפורט.

מסמך הגילוי יישלח אליך לתיבת הדוא"ל מיד לאחר ביצוע הרכישה. המסמך יפרט: שם בית העסק, תאריך הרכישה, פירוט מלא ש העסקה, דרכי התקשרות ואפשרויות ביטול העסקה בהתאם לחוק.

במידה ועקב תקלה או טעות כלשהי לא קיבלת מסמך גילוי, אנא צור עימנו קשר מיד ואנו נפעל להסדרת הנושא ולוודא שליחת מסמך כאמור.

על כל מבצע פעולה באתר להכניס פרטים מדויקים, מלאים ומעודכנים. פרטים שגויים עלולים למנוע את האפשרות להשתמש בשרותי האתר ואפילו לפגוע ביצירת הקשר איתך. האתר שומר על זכותו לפעול על פי שיקול דעתו במקרה של הפרה שכזו, לרבות בדרך של ביטול חד צדדי של הרכישה.

במידה ותחול טעות בהדפסה, תיאור המוצר, מחירו, תנאי התשלום או בכל חומר אחר המפורסם באתר, רשאי מנהל האתר לבטל את הרכישה.

מדיניות שינויים וביטולים של הזמנות –

א. כל הזמנה שטרם נשלחה ניתן לשנותה ו/או לבטלה. הזמנה שבוטלה טרם שליחה לא תחויב בדמי ביטול. במקרים של אירועים חריגים כגון ביטולים חוזרים, מכוונים, מטעים או מפרים, החברה שומרת לעצמה את הזכות לחייב בעלות העסקה ולפעול בהתאם לחוק.

ב. הזמנה שנשלחה אך לא נמסרה – לא ניתן לשנותה, אבל ניתן לבטלה. דמי הביטול הם 5% משווי ההזמנה ובנוסף עד 30 שקלים דמי משלוח, בהתאם לסוג המשלוח ולשיקול דעת החברה, ובכל מקרה לא יותר מ- 100 שקלים יחדיו.

ג. הזמנה שנשלחה ונמסרה – ניתן לבטל בהתאם למדיניות החזרת מוצרים להלן.

ד. זיכויים והחזרים יינתנו רק לאחר קבלת המוצר חזרה במשרדי החברה כשהוא תקין, סגור באריזתו המקורית ולא נעשה בו כל שימוש בהתאם בתנאי מדיניות ההחזרה ובניכוי דמי טיפול וביטול בסך 19.9 שקלים.

ה. משלוח החזרת המוצר לחברה, כולל עלותו הינו באחריות ובטיפול הלקוח בלבד. עם זאת, במקרה של זיכוי עקב פגם במוצר שמקורו במשלוח כגון אריזה פגומה יזוכה מלוא הסכום ששולם כולל עלות המשלוח.

מדיניות החזרת מוצרים וביטול עסקה

אתר rootspa מאפשר לך לבצע ביטול עסקה מכל סיבה שהיא. אנו מחויבים לשביעות רצון מלאה של לקוחותינו ועל כן נשמח לקבל חזרה בתוך 14 ימים ממועד הרכישה, כל מוצר שנרכש באתר כשהוא סגור באריזתו המקורית, לא נפתח ולא נעשה בו כל שימוש. האתר יחליף או יחזיר לפי שיקול דעתו הבלעדי, את תמורתו של כל מוצר פגום אשר נמסר ללקוח בהתאם לתנאי ההחזר להלן.

יודגש כי הזכות להחזיר מוצרים כפופה לסייגים המופיעים בסעיף 14 לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א 1981. לתשומת ליבך: בהתאם לחוק זה, חלק מהמוצרים המוצגים באתר אינם ניתנים להחזרה. תוספי תזונה למשל הם מוצר שאנו מנועים מלקבלו חזרה על פי החוק. אשר על כן, בביצוע רכישה של מוצרים אלו לא תתאפשר החזרה או קבלת החזר כספי בגין הרכישה. עם זאת אנו מתחייבים לפעול על מנת למצוא פתרון ראוי גם במקרים אלו, ונשמח להציע פתרונות כגון החלפה, הנחה עתידית, החזר חלקי או כל פתרון אחר שיוחלט לגופו של עניין ובהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של החברה.

להחזרת מוצר:
1. יש לפנות אלינו במייל info@rootspa.com  או דרך לחיצה על כפתור "יצירת קשר" באתר ולעדכן על החזרת המוצר, אם ניתן, מומלץ לצרף תמונות המוצר טרם ההחזרה.
2. לשלוח את המוצר סגור באריזתו המקורית תוך 14 ימים מיום רכישתו,
מבלי שנעשה בו כל שימוש,
בדואר רשום לכתובת: הטוחן 23, קיסריה.
3. יש לכלול במשלוח את הפרטים המלאים של העסקה: שם מלא, תאריך רכישה, כתובת טלפון ופרטי התקשרות מלאים ומדויקים.
4. עם הגעת המוצר אלינו, נפעל לזיכוי בהקדם האפשרי.

יודגש, מקרה של השמצה, הוצאת דיבה, פרסום תלונה וטענה ברבים, תפגע במאמצים שלנו להגיע לפתרון הולם ולהציע לך אפשרויות לשביעות רצונך. על כן הינך מסכים שבכל מקרה של בעיה או אי שביעות רצון, תפנה ראשית אלינו בהתאם לנוהל פניה לשירות הלקוחות, ובצורה מכובדת.

דרכי התקשרות:
1. שלחו לנו דואר אלקטרוני לכתובת info@rootspa.com
2. היכנסו לאתר בטבעיות ולחצו על כפתור "צור קשר" לשליחת פניה.
2. התקשרו אלינו למספר 04-6267778
3. פנו אלינו דרך הצ'אט שבאתר

פגם /  אי התאמת מוצר -הסרת אחריות

החברה לא תישא בכל אחריות לפגם במוצר ו/או לכל נזק שקשור במוצר. אתר בטבעיות הינו אתר סחר המהווה פלטפורמה מכירת מוצרים המיוצרים משווקים ומיובאים על ידי ספקים ומותגים שונים, האחריות תהיה של היצרן/יבואן/משווק בהתאם לרשום על גבי המוצר והוראות השימוש המפורטות עליו. אתר בריאה יטפל בפניות לקוחות הכרוכות בשינוע המוצרים לצרכנים בלבד ולא ישא בכל אחריות לגבי כל נזק שייגרם מהשימוש במוצר, טיב המוצר, איכותו, יעילותו או כל מידע או פרט אחר.

סליקה מאובטחת

אנו ב ROOTS משקיעים מאמצים רבים באבטחת מידע ושמירה על פרטיות הלקוח. הרכישות באתר מאובטחות ומנוטרות בטכנולוגיה מהמתקדמות בעולם ומבטיחה רכישה מאובטחת בכרטיסי האשראי. ROOTS מאפשרת ללקוחותיה לרכוש מוצרים באופן מקוון באמצעות מערכת סליקה אוטומטית. כל תעבורת המידע הרגיש מוצפנת בפרוטוקול SSL המגן על המידע, שהוא פרוטוקול ההצפנה המקובל ביותר בכל העולם.

למדיניות הפרטיות שלנו

מבצע:משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 299₪

הטבע מגיע עד אליך… ואנחנו מחויבים להביא אותו כמה שיותר מהר!

אנו עושים כל שביכולתנו לצמצם את זמני הטיפול והמשלוח ועומדים איתך בקשר ישיר לעדכון מסירה.

אתר `ROOTS מספק מספר אפשרויות למשלוח ההזמנה ללקוח כמפורט להלן:

  1. משלוח לנקודת איסוף בהתאם למבחר נקודות המתעדכן מעת לעת בעלות 14.9 ₪. זמן אספקה משוער עד 7 ימי עבודה. (על ידי ספק חיצוני).
  2. משלוח לפתח הבית בעלות 25 ₪ זמן אספקה משוער עד 4 ימי עבודה.

מבצע כל רכישה באתר מעל 299 ₪ (עלות מוצרים ללא משלוח), מזכה במשלוח עד הבית בחינם!

כל רכישה באתר מעל 250 ₪ (עלות מוצרים ללא משלוח), מזכה במשלוח לנקודת איסוף חינם!

אנו מחייבים לפעול לצמצום זמני אספקה ולהגיע בהקדם האפשרי. עם זאת עקב תנאים בלתי צפויים כגון הגבלות וצמצומי עובדים,חגים ומועדים ייתכנו עיכובים בלתי צפויים. אנו נפעל להודיעך על כל שינוי ונוודא שהחבילה הגיעה אליך ונעדכן אותך בזמן אמת על מועד המסירה המוקדם ביותר. תודה רבה על האמון והבחירה בנו.

לחץ כאן למדיניות המשלוחים המפורטת בתקנון האתר

דילוג לתוכן