דאבל אנרג׳י

מוצר זה הוא מוצר המתקדם מסוגו בכל הקשור בהעצמת הפעילות והיכולת הגופנית. שני המרכיבים בפורמולה זו משלימים אחד את השנייה בסינרגיה מושלמת, בשריפת שומן, העלאת מסת שריר, הגברת כוח מתפרץ, הרגשת חיוניות לפני ואחרי אימון, יכולת התאוששות מוגברת. מוצר זה מתאים לאנשים שגם מתאמנים חובבים ואף יכול לשפר את איכות החיים בשיפור תפקוד המיני והגברת הליבידו, עמידה בתשישות ויכולות עמידה בשעות עבודה מרובות ומשימות מרובות בכך שהוא משפר סירקולציה של הדם למוח ומחזק את הגוף בשעות לחץ ועייפות. לסיכום ניתן לומר שמוצר זה שמרכיביו נבדקו מדעית בעל יכולת בשיפור אורח החיים המערבי בעמידותו וביכולתו בשיפור פעילות גופנית בצורה משמעותית הן לנשים והן לגברים כאחד.

יתרונות:

  • מעלות רמות אנרגיה בזמן אימון
  • תורמות לבניית מסת שריר
  • מסייעות לעמידות במצבי לחץ ועייפות
  • מגבירות חשק מיני
  • מאיץ פעולת מטבוליזם.
  • שיפור מהיר ומשמעותי בתפקוד במיוחד בתרגילים אירוביים.

1-2 כמוסות ביום לפני האוכל, מומלץ לא לקחת לפני השינה.

קיימים שני גדלים: 100 כמוסות או 30 כמוסות

כל כמוסה מכילה-

קפאין 200 מ”ג

תמצית קטב מצוי (טריבולוס תמצית תקנית 40%)  300 מ”ג

יש שני גדלים 100 או 30 כמוסות

טריבולוס: צמח  הגדל בערבות אירופה הקרות במקור, וידוע ביכולתו לשרוד תנאי מזג אוויר קיצוניים. פעולתו ברפואה המסורתית ידועה כבר מאות שנים בטיפול באין אונות, ספירת זרע נמוכה, כבד שומני,  כאבי גב תחתון, ותשישות. היום ידועה לנו הסיבה למה צמח זה אחרי שנחקר מדעית בעל יכולת בהגברת רמות טסטוסטרון בגוף אצל גברים  ובעקבות כך מעלה את החשק המיני, ומגביר את הליבידו, בנוסף הוא משפר ומאזן את המערכת ההורמונלית, הוא נחשב כאמצעי טוב לבניית שרירים,  וחיזוקם, ומסייע בהגברת הכוח הפיזי. טריבולוס מוביל לייצור הורמון LH – luteinizing hormone. כשרמות ה- LH עולות, הייצור הטבעי של הטסטוסטרון גם עולה. LH הוא גם הורמון המשפיע על הדחף המיני. לכן אפשר להבין למה צמח זה היה בשימוש כבר מאות שנים ע”י תרבויות שונות גם בנשים וגם בגברים כאחד.

קפאין: חומר הידוע שנמצא בתוך פולי צמח הקפה. קפאין משויך למשפחה של חומרים המכונים בשמם המקצועי מתיל-קסנטינים. מדובר בחומרים עוצמתיים וממריצים המסייעים להגברת הפעילות האנרגטית של הגוף בזמן שאנו מבצעים ספורט ובאופן כללי, בפעולות היומיום. צריכה של כדורי קפאין גורמת לשינויים חיוביים במערכת העצבים ומאפשרת לגוף להסתמך על מאגרי השומן ולא על מאגרי האנרגיה.

  • קפאין מגביר את קצב חילוף החומרים של הגוף ובכך מסייע להורדה במשקל.
  • צריכה של קפאין במינון הנכון  מאפשרת ומסייעת להקטין את רקמות השומן שבגוף.