לקסי קול

לקסיקול הוא מוצר שידוע כיעיל במיוחד לטיפול במקרים של עצירות. יעילותו הרבה נובעת משילוב של ארבעה צמחי מרפא בעלי סגולות רבות המוכרות הן ברפואה המסורתית העממית והן ברפואה המודרנית. לכן נטילת כמוסות לקסיקול יכולות לגרום לתחושת הקלה ולשחרור משמעותי לאנשים הסובלים מאי מתן צואה. מהי עצירות? עצירות נחשבת למצב רפואי בו הקיבה מעבירה את המזון החוצה בקצב איטי ביחס למצב תקין, מה שמוביל לתחושה לא נעימה. לרוב אנשים הסובלים מעצירות ירגישו תחושה של מלאות ושובע, תחושה אשר תשפיע באופן משמעותי על הרגשתם הכללית. היות ועצירות הנה מצב מעיק, הפיתוי לקנות תרופות מרשם אשר יקלו על היציאות הנו גדול, אולם ברוב המקרים הבעיה העיקרית היא שתכשירים אלו הופכים את המעיים לעצלים. כמוסות לקסיקול הן פתרון טבעי, יעיל, אפקטיבי ובטוח ונטילתן על בסיס יומיומי, תעזור לכם להשתחרר ולהרגיש הקלה מרובה ובכלל תשפר את תחושתכם הכללית. לקסיקול – הפתרון הטבעי לגוף שלכם לרוב, הפתרון הטבעי עבור אנשים שסובלים מעצירות הוא שינוי התזונה. אולם כדי לזרז ולייעל את התהליך ניתן ליטול לקסיקול – תוסף תזונה המורכב מחומרים היעילים מטבעם לשיפור תפקודי מערכת העיכול. חומרים אלו ידועים כאפקטיביים והשפעתם החיובית על הגוף הוכחה במחקרים רפואיים רבים.
1-2 כמוסות ביום בהתאם לצורך עם כוס מים.

מכיל 100 כמוסות.

כמנון אניס – צמח מקומי השייך למשפחת הסוככים. יעיל במיוחד לטיפול במקרים של עצירות, מחלות תינוקות וילדים, כאבי בטן, הצטננות, גזים, כאבי ראש, התעוותות שרירי הפנים, הסדרת נשימה וכן הגברת תאבון.

שומר פשוט – צמח מקומי השייך למשפחת הסוככים. יעיל בפתרון בעיות עצירות, גזים וכאבי בטן מסוגים שונים. יעיל גם לטיפול בבעיות בריאותיות כמו הרעלת קיבה, מיעוט חלב אם, העדר תשוקה מינית, עקיצות, חבורות, דלקות, הזדקנות מהירה, השמנה ועוד.

אלו פרוקס (אלוורה) – צמח האלוורה מסייע לשיפור תפקודה של מערכת העיכול בגוף. לאלוורה ישנן תכונות טבעיות של ניקוי רעלים. יעיל במיוחד להגברת ספיגתם של החומרים המזינים הקיימים במזון אותו אנו אוכלים. נטילת אלוורה על בסיס יומיומי תשפיע לטובה על פעילות המעיים, תגביר את ספיגת החלבון, תפחית את הימצאותם של חיידקים ופטריות ותחזק מערכת חיסונית.

רובארב – צמח בר רב שנתי בעל זנים רבים אשר אזור גידולו הטבעי נע בין המזרח לארצות אירופה. צמח הרובארב יעיל במיוחד לטיפול בעצירות ובשלשולים, לטיפול בזיהומים של מערכת העיכול, לטיפול בהפרעות עיכול וכן למניעת מחלות של הכבד.